Uzavrite najvýhodnejšie poistenie s okamžitou platnosťou z ponuky všetkých poisťovní.

Ponúkame vám komplexné poistenie vášho domova priamo v našej kancelárii alebo online cez našu poistnú kalkulačku. Ak preferujete osobný kontakt, potrebujete poradiť alebo máte nejaké otázky, radi vás privítame v našej kancelárii.

Či už bývate v rodinnom dome, byte, prípadne vlastníte aj ďalšie nehnuteľnosti, nebolo by na škodu zamyslieť sa nad ich poistením. Na výber máte širokú škálu variantov poistenia, nehnuteľnosť tak môžete mať poistenú už za pár desiatok eur.

Odporúčame Vám poistiť aj zariadenie vašej domácnosti, cena opäť závisí od rozsahu poistených rizík.

Spolu s poistením nehnuteľnosti a domácnosti môžete získať zadarmo, alebo si pripoistiť (v závislosti od ponuky konkrétnej poisťovne) aj poistenie zodpovednosti za škodu vyplývajúcu z držby nehnuteľnosti a poistenie občianskej zodpovednosti.

Sme jediné online poistenie s kanceláriou vo Svite! Poistite sa najvýhodnejšie cez nás a nič vás v budúcnosti nezaskočí... Jedine u nás môžete vybaviť záležitosti týkajúce sa ktorejkoľvek poisťovne!

Myslite už teraz, že uzavretím poistenia všetko len začína... Dennodenne nás navštevujú klienti v kancelárii, ktorí uzatvárajú poistenie cez telefón, alebo konkurenčné internetové poistné portály a nevedia si pomôcť s platbami poistného, chýbajúcimi dokladmi, nesprávnymi údajmi ale najmä so zrušením poistiek a starosťami s hlásením škôd.